Baigtas įgyvendinti projektas „Komunalinių atliekų konteinerių aikštelių įrengimas Kauno mieste“

Projektas iš dalies finansuotas Sanglaudos fondo lėšomis.

 

Projektas „Komunalinių atliekų konteinerių aikštelių įrengimas Kauno mieste“

Projekto tikslas – atskirojo komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo sistemos efektyvumo didinimas Kauno miesto savivaldybėje. Projekto metu įrengtos pusiau požeminės ir  antžeminės konteinerių aikštelės su konteineriais, skirtais atliekų rūšiavimui.

Projekto rezultatai: visame Kauno mieste įrengtos naujos pusiau požeminių konteinerių (567) ir antžeminių konteinerių (64) aikštelės, padidinsiančios atskirojo komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo sistemos efektyvumą Kauno miesto savivaldybėje.

Projektas įgyvendintas 2016 – 2024 metais.

Projekto biudžetas 6,8 mln. eurų.

Projektas finansuotas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.2.1-APVA-R-008 priemonės „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content