Baigtas įgyvendinti projektas „Intelektinių transporto sistemų diegimas Kauno mieste“

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Kauno miesto savivaldybės administracija baigė įgyvendinti projektą „Intelektinių transporto sistemų diegimas Kauno mieste“.

Projekto metu įdiegtų intelektinių sistemų pagalba efektyviau organizuojamas transporto eismas, parkavimas, reguliuojami transporto srautai miesto centrinėje dalyje bei užtikrinamas aplinkos, oro taršos ir triukšmo mažinimas. Pažangiausių viešojo transporto sistemų įdiegimas pagerinimo ne tik teikiamų viešojo transporto paslaugų, bet ir Kauno miesto gyventojų gyvenimo kokybę.

Projekto įgyvendinimo metu įdiegtos trys eismo valdymo ir reguliavimo sistemos: 1. Eismo valdymo sistema; 2. Išmanioji automobilių statymo sistema; 3. Taršos kontrolės ir sumažintos taršos emisijos kontrolės sistema.

Projektas įgyvendintas: 2021 – 2023 metais.

Projekto biudžetas – 1,785 mln. eurų.

Projektas finansuotas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.5.1-TID-R-514 priemonės „Darnaus judumo priemonių diegimas“ lėšomis.

www.esinvesticijos.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content