Socialinio būsto pirkimo skelbimas

Kauno miesto savivaldybė (toliau – Savivaldybė) neskelbiamų derybų būdu perka socialinį būstą (toliau – gyvenamosios patalpos) Kauno mieste: vieno kambario butą (detalesnė informacija pateikiama Socialinio būsto pirkimo neskelbiamų derybų būdu sąlygų apraše (toliau – Pirkimo sąlygos)).

Perkant šiuo būdu siekiama ženkliai sutrumpinti pirkimo procedūrų terminus. Papildoma informacija darbo dienomis ir valandomis teikiama: tel. +370 646 14648, +370 37 204631, el. paštu [email protected] ir (ar) [email protected].

Nebus perkamos gyvenamosios patalpos, kurių baigtumas nėra 100 proc., esančios (įrengtos) buvusiuose bendrabučiuose bei mediniuose ar karkasiniuose namuose, įrengtos pusrūsiuose, palėpėse, užstatytuose koridoriuose, taip pat nebus perkamos neįrengtos ir poilsiui skirtos gyvenamosios patalpos, tik dalis gyvenamųjų patalpų, gyvenamosios patalpos, kuriose įrengta nuotekų (kanalizacijos) sistema, funkcionuoja tik veikiant siurbliams, didelio aukščio (virš 4 metrų) gyvenamosios patalpos, kuriose suformuota papildoma gyvenamoji zona, į kurią patenkama laiptais, kopėčiomis ir pan. bei gyvenamosios patalpos, šildomos krosnimis ar elektra. Taip pat nebus perkamos gyvenamosios patalpos, kurios Nekilnojamojo  turto kadastro duomenimis 2022 metais jau yra fiziškai nusidėvėjusios daugiau kaip 54 procentais.

Kandidatai ar jų įgalioti atstovai Pirkimo sąlygose nustatyta tvarka pareiškę pageidavimą dalyvauti neskelbiamose darybose turės pateikti užpildytą ir pasirašytą Pasiūlymą (atskirai dėl kiekvienos siūlomos pirkti gyvenamosios patalpos, forma pateikta prie Pirkimo sąlygų), gyvenamosios patalpos nuosavybę patvirtinančių dokumentų kopijas, kadastro duomenų bylos kopiją ir įgalinimus patvirtinančių dokumentų, suteikiančių teisę asmeniui parduoti ir derėtis dėl gyvenamųjų patalpų pardavimo, kopijas.

 

Pirkimo sąlygos

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content