Asmenų priėmimas

Tarnyba nagrinėja iš gyventojų gaunamus prašymus, pranešimus, skundus ir pareiškimus dėl Savivaldybės lėšų ir turto, patikėjimo teise valdomo valstybės turto naudojimo, valdymo ir disponavimo juo ir teikia išvadas dėl tokio tyrimo rezultatų.

Asmenys į Tarnybą gali kreiptis žodžiu (telefonu ar tiesiogiai asmeniui atvykus į Tarnybą), raštu (tiesiogiai asmeniui atvykus į Tarnybą, paštu ar per pasiuntinį) ir elektroniniu būdu (el. paštu [email protected]).

Asmenys, pageidaujantys registruotis į priėmimą pas Savivaldybės kontrolierių, turi pateikti prašymą, nurodyti apsilankymo priežastį. Užsirašyti į priėmimą galima tel. (8-37) 42 37 89 arba atvykus į Tarnybos priimamąjį (5 kab., Vasario 16-osios g. 2, Kaunas).

Asmenis Tarnybos priimamajame priima Tarnybos darbuotojai:

Pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

Penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.

Pietų pertrauka nuo 12.00 val. iki 12.45 val.

Prieššventinėmis dienomis darbo laikas trumpinamas 1 val.

Pastaba. Ketvirtadieniais, po darbo valandų (nuo 17.00 val. iki 19.00 val.), prašymai priimami Savivaldybės informacijoje (Laisvės al. 96).

Tarnybai adresuoti asmenų prašymai, pranešimai, skundai ir pareiškimai taip pat priimami ir Savivaldybės „vieno langelio“ Interesantų aptarnavimo padalinyje (Laisvės al. 94, tel. (8-37) 20 72 94) Tarnybos įgalioto valstybės tarnautojo.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content