Maisto produktų (obuolių ir ekologiškų ar pagal nacionalinę maisto kokybės sistemą (ar jai lygiavertę) užaugintų obuolių) pirkimas

Maisto produktų (obuolių ir ekologiškų ar pagal nacionalinę maisto kokybės sistemą (ar jai lygiavertę) užaugintų obuolių) pirkimas (pirkimo Nr. 634107, II pirkimo dalis: maisto produktų (ekologiškų ar pagal nacionalinę maisto kokybės sistemą (ar jai lygiavertę) užaugintų obuolių) pirkimas, 2023-01-17 preliminarioji sutartis Nr. SR-17).

 

2023-09-06 Nr. SR1-307 pratęsimas (2023-01-17 NKP obuoliai SR-17)

2023-01-17 Preliminarioji sutartis SR-17

KONKURSO_SĄLYGOS

Kvietimo_į_atnaujintą_varžymąsi_forma (prelim. sut. 5 priedas)

Pagrindinės sutarties projektas

Pasiūlymo_atnaujintam_varžymuisi_forma (kviet. atn. varž. 1 priedėlis)

Preliminariosios_sutarties_2_priedas

Sutarties įvykdymo užtikrinimo forma

UAB Laukesta pasiūlymas

UAB Laukesta užpildyta techninė specifikacija

UAB Viržis pasiūlymas

UAB Viržis užpildyta techninė specifikacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content