Kvietimas teikti paraiškas Kauno miesto savivaldybės sporto stipendijai gauti

Kauno miesto savivaldybės sporto stipendija kaip skatinimo priemonė skiriama už pasiektus sporto rezultatus Kauno miesto olimpinių individualių sporto šakų sportininkams, tarp jų – neįgaliesiems, kurie negauna stipendijos ar kitos finansinės paramos iš kitų sporto organizacijų.

Stipendija už dviejų praėjusių metų (2022 m. ir 2023 m.) geriausią sportininko pasiektą rezultatą (stipendijos dydis nustatomas pagal Kauno miesto savivaldybės sporto stipendijos nuostatų priedą) skiriama iki 20 metų amžiaus talentingiems ir perspektyviems sportininkams, tarp jų neįgaliems sportininkams iki 29 metų amžiaus. Iki 30 procentų asignavimų, numatytų Savivaldybės biudžete sporto stipendijoms, komisijos siūlymu gali būti skiriama 20–26 metų amžiaus sportininkams, atitinkantiems Nuostatų priede nurodytus kriterijus.

Paraiškas gauti stipendiją gali teikti Juridinių asmenų registre įregistruotos ir Kauno mieste sportinę veiklą vykdančios sporto organizacijos, veikiančios pagal LR biudžetinių įstaigų įstatymą, LR viešųjų įstaigų įstatymą ir LR asociacijų įstatymą ir pasirašiusios sutartį su sportininku dėl jo ugdymo.

Paraiška gali būti teikiama vienu iš būdų: raštu arba elektroninėmis priemonėmis per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą.

Jei paraiška teikiama raštu, ji ir jos priedai siunčiami paštu arba pristatomi į vietą adresu: Kauno miesto savivaldybės administracijos Sporto skyrius, Laisvės al. 96, Kaunas (303 kabinetas). Paraiška turi būti užpildyta kompiuteriu, atspausdinta, pasirašyta ir kartu su pridedamais dokumentais susegta į lengvai išardomus segtuvus. Ranka užpildyti prašymai nebus priimami.

Jei paraiška su pridedamais dokumentais teikiama per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą (https://epaslaugos.kaunas.lt/paslaugos/prasymu-skirti-kauno-miesto-savivaldybes-sporto-stipendija-priemimas-is-sporto-organizaciju/), sporto organizacijos užpildo paraiškos formą, ją atspausdina, pasirašo ir nuskanavę kartu su pridedamais dokumentais PDF formatu ir papildomai pridedama prašymo el. versija „Word“ formatu įkelia į sistemą.

Galutinis paraiškų pateikimo terminas – 2024 m. kovo 25 d.

Jei paraiška siunčiamas paštu, pateikimo data laikoma išsiuntimo iš pašto antspaudo data. Jei paraiška teikiamas per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą, pateikimo data laikoma elektroninėje sistemoje pateikimo momentu fiksuota data. Jei paraiška pristatoma į Sporto skyrių, galutinis terminas yra 2024 m. kovo 25 d. 16 val.

Po nustatyto termino pateiktos paraiškos nenagrinėjamos.

Aktualūs dokumentai:

Kauno miesto savivaldybės sporto stipendijos nuostatai

Paraiška gauti Kauno miesto savivaldybės sporto stipendiją

Kauno miesto savivaldybės sporto stipendijos teikimo sutarties forma, ataskaitų formos

Sporto skyriaus informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content