Priimami teikimai skirti Kauno miesto kultūros premijas

Teikimai priimami  nuo 2020 m. vasario 5 d. iki 2020 m. vasario 26 d. (galioja šios dienos pašto antspaudas).  Teikimą galima pristatyti šiais būdais:

  • Siųsti paštu Kultūros skyriui, Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas.
  • Pristatyti  Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyriui tiesiogiai,  Laisvės al. 94 (5 darbo vieta).
    (Teikimas  siunčiamas/ pristatomas užklijuotame voke (pakete), ant kurio turi būti užrašas „Teikimas premijai“, teikėjas).

Elektroniniu būdu per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą https://epaslaugos.kaunas.lt/paslaugos/teikimu-skirti-kauno-miesto-kulturos-premijas-priemimas/?pid=400 – užpildytą paraišką (.doc ar .docx ir .pdf formatais) su pridedamais dokumentais (vieno failo dydis neturi viršyti 2 MB).

Teikimai nesvarstomi, jeigu jie užpildyti netinkamai, nepateikti visi dokumentai.

______________________________

Premija skiriama Kauno miesto kultūros ir meno kūrėjams už šiuos nuopelnus: aukščiausius laimėjimus respublikiniuose ar tarptautiniuose konkursuose; novatorišką kultūrinę idėją ir jos įgyvendinimą Kauno mieste; ilgametę, aktyvią ir reikšmingą kultūrinę veiklą Kauno mieste.

Premijos dydis 3000 eurų.

Apdovanojimų teikimo ir premijų skyrimo aprašas

Teikimo skirti kultūros premiją forma

Detalesnę informaciją teikia Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Irena Simonauskienė, Laisvės al. 96, 503 kab., tel. (8-37) 42 40 83, el. paštas [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content