Skelbiama Viešųjų darbų organizavimo ir darbdavių atranka viešiesiems darbams atlikti

Kauno miesto savivaldybė skelbia Viešųjų darbų organizavimo ir darbdavių atranką 2017 m. viešiesiems darbams atlikti.

2017 metais bus vykdomi šie viešieji darbai:  

  1. Viešojo naudojimo teritorijų, kelių (gatvių), pakelių tvarkymo darbai (šiukšlių rinkimas, šienavimas, sniego valymas, želdynų priežiūra, neprižiūrimų teritorijų tvarkymas).
  2. Miškų, parkų, skverų priežiūros ir tvarkymo darbai.
  3. Valstybinės paskirties upių ir kitų vandens telkinių bei paplūdimių valymo ir priežiūros darbai.
  4. Kapinių teritorijų priežiūros ir tvarkymo darbai.
  5. Istorijos ir kultūros paveldo objektų, muziejų tvarkymo pagalbiniai darbai.
  6. Pagalbiniai darbai socialinės, švietimo, sveikatos ir visuomeninės paskirties įmonėse, įstaigose, organizacijose (patalpų smulkaus remonto ir aplinkos tvarkymo darbai, asmens higienos ir priežiūros paslaugos, palydėjimo, aprūpinimas būtinaisiais drabužiais ir avalyne, kt).
  7. Stichiškai susidariusių sąvartynų, užterštų neprižiūrimų teritorijų valymo darbai.

Darbdaviai, pageidaujantys organizuoti viešuosius darbus, numatytus Viešųjų darbų programoje nuo 2017 m. sausio 10 d. iki sausio 27 d. 10 val. pateikia šiuos dokumentus:

1) paraišką, kurioje pateikiama informacija apie įmonę (pavadinimas, įmonės kodas, adresas, telefono ir fakso numeriai), nurodomas siūlomų viešųjų darbų pavadinimas, numatomų sukurti laikinų darbo vietų ir į jas įdarbinti ieškančių darbo asmenų skaičius, reikalavimai jų kvalifikacijai, lėšų poreikis, darbo ir darbo apmokėjimo sąlygos ir terminai, informacija apie numatomus įsipareigojimus ir kita reikalinga informacija. Paraiška

2) įmonės registracijos pažymėjimo kopiją.

Pateikiami dokumentai turi būti parengti valstybine kalba, užpildyti kompiuteriu, susiūti, suantspauduoti, paskutiniame lape nurodytas pateiktų lapų skaičius, patvirtinti darbdavio ar jo įgalioto asmens parašu ar antspaudu.

 

Dokumentai pateikiami adresu: Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrius, Nemuno g. 29, 44295 Kaunas, 50, 51 kab.

 

Kontaktinė informacija kilus klausimams: tel. 8 (37) 42 56 25, darbuotoja Eglė Jaudegienė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content