„Wizz Air“ plėtra Kaune: pristatė 4 naujas kryptis

Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ paskelbė apie 4 naujas kryptis į Kauną. Nuo rudens Kaune kylantys lėktuvai keleivius skraidins į Eindhoveną (Olandija), Stevangerį, Bergeną ir Olesiundą (Norvegija).

Oro linijų bendrovė neketina apsiriboti vienu skrydžiu iš Kauno. Nuo kovo 29 dienos startuosiantys bendrovės skrydžiai tarp Kauno ir Londono Lutono oro uosto rudenį pasipildys dar 4 naujomis kryptimis. Nuo rugsėjo 22 dienos „Wizz Air“ iš Kauno pradės vykdyti skrydžius į Eindhoveną, o nuo spalio 30 dienos iš Vilniaus į Kauno oro uostą perkeliamos trys aviakompanijos kryptys į Norvegiją.

„Nuosekli „Wizz Air“ plėtra Vilniuje, veiklos pradžia Kaune ir Palangoje dar kartą pabrėžia mūsų ilgalaikį įsipareigojimą Lietuvai. Nauji skrydžiai iš Vilniaus į Barį ir Reikjaviką suteiks dar didesnį pasirinkimą keliautojams iš Lietuvos, norintiems išvykti į įdomias, naujas keliones „Wizz Air“ žemų sąnaudų kainomis. Nauja kryptis iš Kauno į Eindhoveną bei trys perkeltos kryptys į Norvegiją suteiks patogesnes keliavimo galimybes, renkantis iš kelių Lietuvos oro uostų“, – sakė „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘as.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Skip to content