ŽEMĖS SKLYPŲ GIRIOS G. 130, 132, KAUNE, DETALIOJO PLANO KOREGAVIMAS

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2006 m. gegužės 9 d. įsakymu Nr. A-1696 „Dėl žemės sklypų Romainiuose, kadastro Nr. 1901/0281:392 ir Nr. 1901/0281:402, detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtinto detaliojo plano koregavimas žemės sklypuose Girios g. 130, 132, Kaune (detaliajame plane žemės sklypai Nr. 5 ir Nr. 6), koregavimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai ir uždaviniai – koreguoti Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2006 m. gegužės 9 d. įsakymu Nr. A-1696 „Dėl žemės sklypų Romainiuose, kadastro Nr. 1901/0281:392 ir Nr. 1901/0281:402, detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtintą detalųjį planą žemės sklypuose Girios g. 130, 132, Kaune, siekiant sujungti žemės šiuos žemės sklypus į vieną ir padalyti į atskirus žemės sklypus, pakeisti naudojimo reglamentus ir nustatyti papildomus suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniais.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas

Vadovaujantis Nutarimo 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Dėl informacijos apie žemės sklypų Girios g. 130, 132, Kaune, detaliojo plano koregavimą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė J. Batūraitė, tel. . 8-37 20 70 43, [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content