DĖL ŽEMĖS SKLYPŲ SANGRŪDOS G. 2 IR 4, KAUNE, DETALIOJO PLANO KOREGAVIMO

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2010 m. vasario 8 d. įsakymu Nr. A-437 „Dėl žemės sklypų prie Kalvarijos ir M. Yčo gatvių detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtinto detaliojo žemės sklypuose Sangrūdos g. 2 (detaliajame plane žemės sklypas Nr. 10) ir Sangrūdos g. 4 (detaliajame plane žemės sklypas Nr. 9), Kaune, koregavimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai ir uždaviniai – koreguoti Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2010 m. vasario 8 d. įsakymu Nr. A-437 „Dėl žemės sklypų prie Kalvarijos ir M. Yčo gatvių detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtinto žemės sklypo Sangrūdos g. 2 (detaliajame plane žemės sklypas Nr. 10, pakoreguotas Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. rugsėjo 27 d. įsakymu Nr. A-3212 „Dėl žemės sklypo Sangrūdos g. 2, Kaune, detaliojo plano patvirtinimo“) ir žemės sklypo Sangrūdos g. 4 (detaliajame plane žemės sklypas Nr. 9) su tikslu sujungti žemės sklypus, keisti žemės sklypo Sangrūdos g. 4 naudojimo būdą bei suplanuotos teritorijos sprendinius ir nustatyti papildomus suplanuotos teritorijos sprendinius, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniais.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas

Vadovaujantis Nutarimo 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Dėl informacijos apie žemės sklypų Sangrūdos g. 2 ir Sangrūdos g. 4, Kaune, detaliojo plano koregavimą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė Ž. Šabūnienė, tel. . 8-37 42 47 39, [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content