DĖL ŽEMĖS SKLYPO STUDENTŲ G. 75, KAUNE, DETALIOJO PLANO KEITIMO

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl sklypų Studentų g. 75, 75A ir Gričiupio g. 2C, Kaune, detaliojo plano keitimo, teritorijos planavimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai ir uždaviniai – keisti žemės sklypo Studentų g. 75, Kaune, detalųjį planą, patvirtintą Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2004 m. rugpjūčio 6 d. įsakymu Nr. A-1939 „Dėl žemės sklypo Studentų g. 75 detaliojo plano patvirtinimo..

Keitimo tikslas – sujungti greta esančius žemės sklypus Studentų g. 75, 75A ir Gričiupio g. 2C, Kaune, pakeisti suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus kitais (pakeisti žemės sklypo naudojimo būdą į daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijos), nustatyti statybos reglamentus ir papildomus suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus..

Planavimo sprendiniai turi neprieštarauti Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrajam planui, patvirtintam Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014-04-10 sprendimu Nr. T-209 ir pakoreguotam Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 14 d. sprendimu Nr. T-196 „Dėl Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano korektūros patvirtinimo“.

Planavimo iniciatorius –juridinis asmuo.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Vadovaujantis Nutarimo 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Dėl informacijos apie žemės sklypų Studentų g. 75, 75A ir Gričiupio g. 2C, Kaune, detaliojo plano koregavimą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė I. Janavičienė, tel. . 8-37 207743, inga.janavičienė@kaunas.lt.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content