Dėl Kauno miesto Kleboniškio ir Eigulių vandenviečių ir valstybinės reikšmės miškų sklypų Kaune detaliojo plano rengimo organizavimo

Informuojame, kad bendrąja tvarka pradedamas rengti Kauno miesto Kleboniškio ir Eigulių vandenviečių ir valstybinės reikšmės miškų sklypų Kaune detalusis planas.

Planavimo pagrindas: Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. birželio 28 d. įsakymas „Dėl Kauno miesto Kleboniškio ir Eigulių vandenviečių ir valstybinės reikšmės miškų sklypų Kaune detaliojo plano rengimo organizavimo“ Nr. A-2279.

Projekto uždaviniai: Suformuoti žemės sklypus Kauno miesto Kleboniškio ir Eigulių vandenvietėms, miško žemę paverčiant kitomis naudmenomis ir pakeičiant trijų valstybinės reikšmės miškų sklypų plotus ir ribas, nustatyti suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus pagal Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrąjį planą.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) rengiamas nebus.

Koncepcija ir/ ar sprendinių nepriklausomas profesinis vertinimas – neatliekamas.

Detaliojo plano iniciatorius:  UAB „Kauno vandenys“, įm. k. 132751369, Aukštaičių g. 43, LT-44158 Kaunas, tel. Nr. 8 37 301700, el. p.: [email protected].

Detaliojo plano organizatorius: Kauno miesto savivaldybės administracija, įm. k. 188764867, Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas, tel. Nr. 8 37 42 26 08, el. p.: [email protected].

Detaliojo plano rengėjas: VĮ Valstybės žemės fondo Kauno geodezijos ir žemėtvarkos skyrius, įm. k. 120093212, K. Donelaičio g. 33, LT-44240 Kaunas. Projekto vadovė architektė Greta Sakavičienė, atestato Nr. A 2005, tel. Nr. 8 672 37 683, el. p.: [email protected].

Susipažinti su pradedamo rengti detaliojo plano procedūrų dokumentais ir stebėti proceso eigą galima Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS) www.tpdris.lt. Teritorijų planavimo dokumento numeris sistemoje: K-VT-19-21-384.

Pasiūlymai dėl detaliojo plano teikiami planavimo organizatoriui raštu visą teritorijų planavimo dokumento rengimo laiką iki detaliojo plano keitimo viešinimo pabaigos.

Apie galimybę susipažinti su parengto detaliojo plano sprendiniais ir kitas viešo svarstymo procedūras bus skelbiama papildomai įstatymų nustatyta tvarka.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content