Kauniečių dominavimas Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionate

Varėnos rajone, Puvočių gyven, Merkio upės rėvoje įvykęs Lietuvos jaunių ir vaikų čempionatas buvo sėkmingas kauniečiams baidarių slalomo klubo „Regesa” sportininkams.

Jaunių  K1M (vienviečių kajakų) klasėje čempiono vardą iškovojo Rokas Popiera 0,89 sek aplenkęs  2 vieta užėmusį  komandos draugą Kornelijų Daunorą.

Jaunių C1M (Vienviečių kanojų) klasėje nepralenkiamas buvo Paulius Vainauskas.

3K1M (Komandinėje vienviečių kajakų) ir 3C1M (komandinėje kanojų) rungtyse kauniečiams neprilygo kitos komandos.

3K1M rungtyje pirmąją vietą iškovojo Kornelijus Daunoras, Rokas Popiera ir Adrijus Averkinas, o 3C1M  rungtyje nugalėjo Paulius Vainauskas, Rokas Popiera, Adrijus Averkinas.

Sėkmė lydėjo ir jaunuosius  klubo sportininkus, augančią klubo pamainą.

K1M U-12 grupėje nugalėjo Benas Styra,  antrą ir trečią vietas uzėmė treniruočių draugai Irmantas Karpavičius, Domantas Ilgauskas.

K1M  U-10 grupėje nugalėjo Kostas Styra, trečias Karolis Daunoras.

Pasibaigus Lietuvos jaunių čepionatui K1M klasėje  kaunieciai Rokas Popiera, Adrijus Averkinas, Kornelijus Daunoras ir C1M klasėje Paulius Vainauskas  iškovojo  teisę atstovaus šalį šių metų baidarių slalomo Europos jaunių čempionate Bratislavoje liepos 20-23d.d ir pasaulio čempionate Krokuvoje rugpiučio 15-20d.d.

Klubo sportininkų meistriškumo ugdymą ir dalyvavimą Lietuvos čempionatuose dalinai remia Kauno miesto savivaldybės iniciatyvos Kaunui programa.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.