Disko metimo finale A. Gudžius iškovojo šeštą vietą!

Pirmadienio vakarą Budapešto (Vengrija) stadione vyko bene laukiamiausia lietuvių pasaulio čempionato rungtis – vyrų disko metimas. Jame dalyvavo net 2 Lietuvos atstovai – Mykolas Alekna ir Andrius Gudžius. Čempionato rekordu pažymėtame finale Mykolas pasidabino bronzos medaliu, o Andrius po įtemptos kovos užėmė šeštą vietą.

„Labai įspūdingas, istorinis finalas su istoriniais rezultatais. Asmeniškai – porą metrų toliau norėjau numesti. Ketvirtame metime norėjau mesti maksimaliai, bet labai šlykščiai paslydau ir bandymas buvo neįskaitytas. Lyg ir kirkšnis pasijautė, o poto buvo sudėtinga vėl įsivažiuoti. Šeštu bandymu stojau vėl į savo vietą (66.13 m), bet reikėjo diską mesti virš 69 m, kad iškovočiau medalį. Tai jautėsi ir tas spaudimas, ir karštis, ir suvokimas, kad reikia daryti asmeninį rekordą. Paskutinį metimą galvojau padaryti 90 proc., kad sektoriuje išstovėčiau ir rezultatą užfiksuočiau. Žinoma, tikėjausi, kad įrankis lėks toliau, bet matyt nuovargis, karštis atėmė metrus“, – po finalo savo pasirodymą komentavo sportininkas.

„6 vieta tikrai nedaro gėdos Lietuvai, šalies vardas skambės per pasaulį. Džiaugiuosi prie to prisidėjęs. Tikrai buvo garbė istoriniame finale sudalyvauti, problemytė, kad man sunkiai su jais draskytis (šypsosi). 70 m tokiose varžybose numesti yra kosmosas, to man dar nepavyko padaryti“, – varžybas apibūdino lengvaatletis.

Alfredo Pliadžio nuotr.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content