DARIAUS IR GIRĖNO STADIONO ATIDARYMAS: LFF TAURĖS FINALAS

Jau spalio 16 dieną (sekmadienį) Kaune įvyks neeilinis ir ilgai lauktas įvykis – S. Dariaus ir S. Girėno stadiono atidarymas, pirmosios varžybos ir šventinis koncertas.

Didžiausiame ir moderniausiame Lietuvoje stadione ypatingą šventę atidarys Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Jose dėl trofėjaus susikaus Vilniaus „Žalgirio” ekipa ir Kauno rajono „Hegelmann” bei „Panevėžio” klubų poros laimėtojas. LFF taurės finalo rungtynės Dariaus ir Girėno stadione simboliškai paminės ir Lietuvos futbolo šimtmetį. Be to, jau kitąmet sukaks ir 100 metų nuo dienos, kai buvo pradėtos pirmosios šio istorinio objekto statybos.

Iš karto po rungtynių vyks apdovanojimų ceremonija, o po jos – koncertas, kuriame turėtų pasirodyti  Marijonas Mikutavičius, Jovani, Justinas Jarutis, Jessica Shy, ,,The Roop”, Leon Somov, Saulius Prūsaitis ir Iglė, „8 kambarys“ bei „Ritmas kitaip“, Vidas Bareikis.

Bilietus galima įsigyti svetainėje www.kakava.lt

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content