Žemės valanda 2019

Kovo 30 dieną 20.30 skirkime bent valandą visą savo dėmesį Žemei.

„Earth Hour“ yra didžiausias pasaulio klimato skambutis kuris vyksta visame pasaulyje. Kovo 30 d. 20:30 – 21:30 milijonai žmonių, tūkstančiai įmonių ir miestų išjungdami šviesas siunčia signalą pasaulio sprendimus priimantiems asmenims, kad laikas veikti ir jūs turite prisijungti.

Šiais metais daugiausia dėmesio skiriama klimato kaitos pasekmėms mūsų gamtai, ekosistemoms ir gyvūnams. Kas šešta rūšis dabar yra atsidūrusi prie išnykimo ribos dėl klimato kaitos, ir mums reikia atkurti pusiausvyrą kad visi – gyvūnai, gamta ir žmonės klestėtų saugodami vieni kitus. Todėl mes išjungiame šviesą, kad sutelktume dėmesį į visą pasaulio gyvybę, kurią norime išlaikyti.

Klimato kaita iš esmės yra sudėtingas ir daugiasluoksnis procesas ir turi didžiules pasėkmes, kurias kol kas sunku įsivaizduoti ir suprasti. Parodykime, kad mes visi turime balsą ir kad mes reikalaujame, jog pasaulio sprendimus priimantys asmenys klausytųsi ir veiktų. Pokalbis apie planetos ateitį neturi vykti be Jūsų. Kartu galime padaryti pokytį!

2019 metų Žemės valandą apjunkime visus, kurie lyg šiol dar buvo abejingi. #EarthHour.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content