Žaliakalnyje veikiančios socialinės dirbtuvės „Auksinės rankos“ gruodį kviečia paremti jas „Indiegogo“ platformoje

Žaliakalnyje įsikūręs labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai“ kviečia paremti jo Kapsų gatvėje kuriamas socialines medžio dirbtuves „Auksinės rankos“ – kauniečių patogumui sukūrė kampaniją pasaulinėje sutelktinio finansavimo platformoje „Indiegogo“. Už paramą socialinėms dirbtuvėms jų  šeimininkai iki Šv. Kalėdų atsilygins aukotojams jose rankomis pagamintais medžio dirbiniais.

Kampanija „Energija socialinėms dirbtuvėms „Auksinės rankos” pasiekiama adresu http://igg.me/at/AuksinesRankos.

Parėmusiems dirbtuves jų įkūrėjai išsiųs kalėdinę atvirutę su Kauno pašto antspaudu, padovanos jose rankomis gamintų medžio padėkliukų ar net surengs profesionalaus gido vedamą šventinę ekskursiją po Žaliakalnį.

2004 metais Žaliakalnyje įsteigtas labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai“ naujas dirbtuves pradėjo įrenginėti 2022 m. vasarą. Jos yra skirtos pirmiausia į gyvenimą grįžtantiems buvusiems priklausomiems asmenims bei Kauno miesto ilgalaikiams bedarbiams. Tačiau nuo artėjančių 2023-ųjų metų labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai“ numato nemokamai atverti savo dirbtuvių duris ir medžio darbais besidomintiems bendruomenės nariams bei edukaciniams renginiams.  Dar viena numatoma bendruomenei skirta „Auksinių rankų“ paslauga – ilgalaikio darbo nerandantys kauniečiai galės priimti gyventojų užsakymus ir pagaminti smulkius vienetinius medžio gaminius.

„Planuojame, kad dirbtuvėmis naudosis Žaliakalnio gyventojai, jie galės būti apmokyti, kaip dirbti su medžio apdirbimo įrankiais ir įgyvendinti savo idėjas. Vaikams galėsime pasiūlyti edukacijas apie tai, kaip dirbti su medžiu, kaip naudotis jo apdirbimo įrankiais, pasigaminti paprastus objektus“, – sako „Auksinių rankų“ socialinių medžio dirbtuvių projekto vadovas Simonas Streikus.

Socialines dirbtuves „Auksinės rankos“ fondas „Gyvenimo vartai“ pradėjo įrenginėti už savo lėšas ir per savanoriško darbo valandas. Įsigyti įrangos bei išlaikyti darbuotojus padėjo sėkmingai parašyti projektai ir laimėti konkursai. Idėją teigiamai vasarą teigiamai įvertino Europos socialinio fondo agentūros programa „Alternatyvių investicijų detektorius“ (AID), rudenį – iš dalies finansavo  LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos NVO fondas.

Fondo „Gyvenimo vartai“ pagrindinės veiklos kryptys – priklausomybių prevencija, priklausomybės ligų Dienos centro veikla, sveikstančių asmenų integracija į darbo rinką, socialinio verslo vystymas (remonto bei pastatų priežiūros paslaugos „Jūsų ūkvedys”, socialinės medžio dirbtuvės „Auksinės rankos”), Žaliakalnio seniūnijos dalyje vykdoma „Maisto banko” programa, socialinėje atskirtyje esančių asmenų konsultavimas ir jų integracija į darbo rinką.

* * *

Visus Žaliakalnio gyventojus, kurie nori užsukti į dirbtuves Kapsų g. 11, visada kviečiame iš anksto suderinti atvykimo laiką skambinant +370 647 02839 ar +370 600 41787 arba parašius [email protected].

Plačiau apie dirbtuves „Auksinės rankos“ – http://www.gyvenimovartai.eu/socialines-medzio-dirbtuves-kaune-kapsu-g-11/

Daugiau informacijos: Jonas Oškinis, ryšių su visuomene specialistas projekte „Auksinės rankos“, +370 612 49866, [email protected] , [email protected]; LPF „Gyvenimo vartai”, Kapsų g. 11, Kaunas LT-44001

www.facebook.com/bendruomenegyvenimovartai

www.gyvenimovartai.eu

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content