Žaliakalnio VVG mokymai ir kvietimas teikti projektinius pasiūlymus

Kauno miesto Žaliakalnio vietos veiklos grupė kviečia privačius ir viešuosius juridinius asmenis, kurių  veiklos vykdymo vieta Kauno miesto Žaliakalnio seniūnijoje, teikti projektinius pasiūlymus finansuoti projektus pagal Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros strategiją.

Kvietimo teikti projektinius pasiūlymus pradžia – 2017 m. gegužės 26 d.  12.00 val.

Kvietimo teikti projektinius pasiūlymus pabaiga – 2017 m. birželio mėn. 27 d. 16.00 val.

 

Kauno miesto Žaliakalnio vietos veiklos grupė kviečia Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros projektinių pasiūlymų rengėjų atstovus į mokymus. Mokymai (tęstiniai) vyks 2017 m. gegužės  31 d., 2017 m. birželio 6, 12 ir 20 dienomis nuo 13.15 iki 16.15 val.

Daugiau informacijos apie Kvietimo sąlygas ir Mokymus projektinių pasiūlymų rengėjams: www.žaliakalniovvg.lt

 

Informacija susipažinimui:

Kvietimas Nr. 1

PP Rengėjų mokymo programa

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content