Žaliakalnio seniūnijoje vyksta kandidatų į seniūnaičius registracija

Kandidatai į seniūnaičius registruojami Žaliakalnio seniūnijoje nuo balandžio 3 d. iki balandžio 14 d. (imtinai)

Kandidatu į seniūnaičius gali būti siūlomas pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti pilnamečiai gyventojai, deklaravę gyvenamąją vietą seniūnaitijos teritorijoje, ir seniūnaitijoje veiklą vykdančios bendruomeninės organizacijos.

Kartu su siūlymu turi būti pateikta:

  1. rašytinis kandidato sutikimas (Aprašo 1 priedas, pildomas seniūnijoje);
  2. kandidato asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  3. kandidato gyvenimo aprašymas;
  4. patvirtinta susirinkimo protokolo kopija arba jo išrašas, jei kandidatą siūlo bendruomeninė organizacija.

Seniūnaičiu negali būti renkamas asmuo, kuris:

  • įstatymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą;
  • yra įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos narys;
  • yra Savivaldybės tarybos narys, Administracijos direktorius, Savivaldybės kontrolierius, Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas;
  • teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.

Kandidatus, patikrinusi jų deklaruotą gyvenamąją vietą, registruoja Administracijos direktoriaus sudaryta komisija seniūnaičių rinkimams organizuoti ir vykdyti.

Kandidatas gali atšaukti savo kandidatūrą iki rinkimų, pateikęs Komisijai rašytinį atsisakymą kandidatuoti.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content