Žaliakalnio seniūnaitis kartu su Žaliakalnio seniūnija kviečia prisijungti prie švarinimo akcijos!

Kauno Žaliakalnis garsėja ąžuolynu ir upeliais . Tarp Anykščių ir Puntuko gatvių tarp senų medžių jau metai sruvena skaidrus upelis dėka savanorių gamtos mylėtojų. Deja, po gilios žiemos jam pradėjo grasinti šlaituose pasirodę plastikas, stiklai… Kviečiame vėl savanorius… Jei kiekvienas nors vieną maišą pririnktų šiukšlių, tuomet Kaunas tikrai bus švaresnis.
P.S.Individualiai pagal patiems patogų laiką gegužės mėn. 14- 23 d prie Eigulių gatvės Nr.18 namo paimti maišą, pirštines, praeiti upelio šlaitu, pririnkti šiukšlių, išnešti ir palikti prie nurodytos vietos.
Laukiame foto adresu k[email protected], kad galėtume padėkoti. Tel. 8684 22305.
Zanavykų g. seniūnaitis  Valentinas Kabašinskas
Žaliakalnio seniūnija
plačiau:

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content