Žaliakalnio bendruomenės valanda „Tu ant žalio kalno gyveni“

Lapkričio 27 d. 12 val. Kauno Kristaus prisikėlimo bazilikoje (Žemaičių g. 31) vyks Žaliakalnio bendruomenės sambūris „Tu ant žalio kalno gyveni“.  Kviečiame į istorijos ir atminties valandą „Tautos kilmės lopšys ir nepriklausomos valstybės aušros Sūduvoje“. Sūduvos krašto mokslo, istorijos ir kultūros draugijos vicepirmininkas, XXVII knygos mėgėjų draugijos narys K. Subačius atvers autorines knygas skirtas Sūduvos krašto kultūrinio-dvasinio paveldo, jo žmonių istorinei atminčiai, tautinės tapatybės suvokimui.

Renginyje IV Voltižierių pulkas (vadas Vytautas Valenta) pristatys pirmųjų profesionalių karių, Kaune susibūrusių kovai už Lietuvos nepriklausomybę, istoriją.

XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė Dalia Poškienė pristatys Draugijos veiklą 2016 metais.

Dalyvaus Sūduvos krašto mokslo, istorijos ir kultūros draugijos pirmininkas Valentinas Aleksa, Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centro generalinis direktorius Valdas Kubilius, Punsko „Aušros“ leidyklos direktorius Sigitas Birgelis.

Meninę programą „Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas“, skirtą Adventui, dovanos folkloro ansamblis „Brydė“ (vadovė Teofilė Vozbutienė).

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content