Žaliakalnio bendruomenė išvarė „žiemą” iš kiemo, Morę iš skraidino

Gražų, saulėtą pirmadienį, Žaliakalnio bendruomenė kartu su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS Kauno miesto filialas) smagiai paminėjo Užgavėnių  žiemos šventę. Juk Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti jos  išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį  bei pažyminti paskutinę žiemos dieną.

Žaliakalnio bendruomenė prisiminė šventė  simbolius – persirengėlius, kaukes, blynus, lašininio ir Kanapinio kovą, Morės deginimas buvo pakeistas į skrydį, o kartu Žaliakalnio bendruomenė išvarė žiemą su viltimi sulaukti puikaus pavasario.

https://www.facebook.com/watch/?v=3028610820720878&extid=NS-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content