XX moksleivių chorų festivalis „Vilties daina“ – dovana Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Minėdami atkurtos Lietuvos šimtmetį norime, kad kiekvienas kaunietis ar miesto svečias rastų savo ryšį, asmeninę istoriją, savo šventės emociją ir tradiciją. Švenčiame ne vieną datą, o šimto metų sėkmės istoriją, kurią kūrėme visi. Todėl, pasitikdami Šimtmetį, kviečiame Jus šių metų vasario 16 dieną, Kauno šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią kur vyks jubiliejinis XX–asis Kauno miesto moksleivių chorų festivalis „Vilties daina“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Renginio pradžia 13.30 val.

Festivalyje pasirodys Kauno miesto mokyklų jungtinis choras iš Kauno I-osios muzikos mokyklos, Juozo Gruodžio konservatorijos, „Aušros“ gimnazijos, Juozo Naujalio muzikos gimnazijos, Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų, VDU „Rasos“ gimnazijos, Kauno kolegijos ir Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“, Kauno tautinės kultūros centro folkloro ansamblis „Ratilėlis“.

Koncerto metu išgirsite operos dainininkę Ritą Novikaitę bei Kauno tautinės kultūros centro jaunąjį solistą Mantą Gontį, jungtiniam moksleivių chorui akompanuos Sauliaus Gudo vadovaujama instrumentinė grupė bei pučiamųjų kvartetas.

Koncertas nemokamas, maloniai kviečiame!

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content