Vytauto Didžiojo karo muziejus kviečia į knygos „Pasaulio pabaigos istorija“ pristatymą

Balandžio 26-ąją 17.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyks politiko, buvusio Seimo nuolatinio atstovo Europos Sąjungoje, LR Seimo nario Mato Maldeikio debiutinės knygos „Pasaulio pabaigos istorija“ pristatymas. Pokalbio metu autorius apžvelgs svarbiausius dabartinės pasaulio tvarkos principus, kurie aprašomi knygoje, pateiks galimus ateities scenarijus, pokalbio metu taip pat palies dabartinius įvykius Europoje bei Ukrainoje.

„Pasaulis, kuriame gyvenome iki šiol, pagrįstas laisvės idėja ir žmogaus teisėmis, nėra duotybė. Jis buvo sukurtas po Antrojo pasaulinio karo, o dabar lemiamas laikas: išsaugosime jį ar ne“, – sako knygos „Pasaulio pabaigos istorija“ autorius M. Maldeikis.

 

Kviečiame apsilankyti! Renginys NEMOKAMAS!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content