Sveikinimai vyriausiam Gričiupio seniūnijos gyventojui 109-erių metų proga

„Šimtamyliais batais ėjo Jūs likimas
Ir gyvybės žvaigždę nešė dangūs —
Jūs po Dievo delnu esat gimęs
Ir visiems mums Jūsų metai brangūs.”

 

Šių metų liepos 31 dieną Gričiupio seniūnijos gyventojui Vincui Šileikai  suėjo 109-eri. Gražios sukakties proga pasveikinti atvyko Lietuvos Respublikos seimo narys Gediminas Vasiliauskas, nuoširdžius Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio sveikinimus perdavė mero pavaduotojas Mantas Jurgutis, Gričiupio seniūnė Jolanta Žakevičienė.

Vincas Šileika gimė Zapyškio valsčiuje, Gaižėnų kaime 1910  metų liepos 31 dieną. Augo aštuonių vaikų šeimoje.

Baigęs pradžios mokyklą, buvo priimtas į Kauno gimnaziją, vėliau studijavo Mokytojų seminarijoje.

Tarnavo Lietuvos kariuomenėje, baigė Aukštesniąją policijos mokyklą bei ketverius metus tarnavo nuovados viršininko padėjėju.

Vedė septyneriais metais jaunesnę Antaniną Kalinaitę, su kuria susilaukė vienturčio sūnaus Antano.

Mylimiausia sporto šaka – krepšinis, kurį žaidė ne tik gimnazijoje, bet ir buvo pakviestas į Policijos sporto klubo krepšinio komandą.  Vincui Šileikai pasisekė, nes daugiau kaip porą mėnesių Amerikos lietuvis Pranas Lubinas tapo jo, Aukštesniosios policijos mokyklos klubo komandos, treneriu.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content