Vyks išplėstinė seniūnaičių sueiga

 

Š. m. vasario 27 d. (trečiadienį) 17.00  val. Žaliakalnio seniūnijos patalpose, Partizanų g. 5, organizuojama išplėstinė seniūnaičių sueiga. Sueigos darbotvarkė:

  1. Bendruomenės centro „Žaliakalnio aušra“ projekto „Būti ir vienyti: Žaliakalnio bendruomenės stiprinimas ir sociakultūrinis ugdymas“ įgyvendinimo pristatymas;
  2. Kauno Kristaus prisikėlimo parapijos projekto „Žaliakalnio gyvenamosios bendruomenės savarankiškumo skatinimas“ įgyvendinimo pristatymas;
  3. Diskusijos.

Susitikime dalyvaus Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnė, kuri pristatys 2018 metų kriminogeninę situaciją, nusikalstamų veikų ištyrimą ir kt.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content