Vyko Žaliakalnio šachmatų turnyras !

Š. m. lapkričio 20 d. Žaliakalnio bendruomenės centras „Spindulys“ iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal 2017-2019 m. 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ lėšų organizavo Žaliakalnio šachmatų turnyrą. Čempionate dalyvavo net 27 šachmatų žaidėjai. Profesionaliau žaidžiantys žaidėjai susibūrė į tris komandas: BC „Spindulys“, „Seniūnaičiai“, Sveikatos klubas „Sveikata“.

1-ąją vietą iškovojo aklųjų ir silpnaregių sporto klubas „Sveikata“.

2-ąją vietą iškovojo Žaliakalnio seniūnijos  „Seniūnaičiai“.

3-ąją vietą iškovojo bendruomenės centras „Spindulys“.

Visi atvykę, bet nesusibūrę į komandas, išmėgino jėgas prie šachmatų lentos. Buvo ir tokių, kurie prie šachmatų lentos sėdėjo pirmąjį kartą, o po turnyro patikino, kad tikrai nepaskutinį kartą. Pasibaigus turnyrui dar ilgai neišsiskirstė žaidėjai, čempionai, prizininkai – vieni su kitais dalinosi patirtimis ir pamokomis prie arbatos puodelio.

Džiaugiamės, kad žmonių susidomėjimas šachmatais vis auga.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content