Vyko prevencinė daiktų žymėjimo akcija

„2019 m. rugpjūčio 27 d. Žaliakalnyje, netoli „Ąžuolyno parko” vyko prevencinė daiktų žymėjimo akcija. Daiktų žymėjimas – tai viena iš prevencijos priemonių, leidžiančių suaktyvinti veiklą vagysčių prevencijos srityje, skirta apsaugoti gyventojų turtą nuo ilgapirščių ir kuo efektyviau išaiškinti vertingų daiktų vagystes. Populiariausias iš žymimų daiktų, ypač šiltuoju metų laiku ‒ dviratis, o pastaruoju metu ir riedžiai, paspirtukai. Taip pat galima žymėti ir kitus vertingus daiktus, įvairius įrankius ar prietaisus (žoliapjovės, pjūklai, vaizdo ir garso technika ir pan.). Ant metalinių paviršių, pavyzdžiui, dviračio rėmo (ar kitų daiktų kietų paviršių), numeris išgraviruojamas specialiu graviravimo prietaisu ir užregistruojamas policijos apskaitoje. Visi daiktai policijoje yra žymimi nemokamai. Asmenys, norintys užregistruoti bei pažymėti vertingus daiktus, turi pateikti asmens tapatybę bei daikto įsigijimą patvirtinančius dokumentus.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnę Jovitą Juršytę tel. 8 700 64439 arba mob. 8 671 27906.”

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content