Vyko Piknikas su augintiniais!

Š.m. birželio 27 d., šeštadienį,  12.00 – 16.00 val.Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinio (Raseinių g. 26) kieme vyko Piknikas su augintiniais.

Po ilgos pertraukos gyvūnams draugiškoje bibliotekoje ir vėl karaliavo keturkojai „skaitytojai“.

Smagiai praleistas šeštadienis, susipažinta su naujaisiais  draugais keturkojais, pasidžiaugta ir jau pabuvojusiais ankstesniuose susitikimuose augintiniais. Renginio metu galima buvo užsukti į bibliotekos vidų, išsirinkti ir pasiskolinti knygų arba Žaislotekos žaislų ir stalo žaidimų. Viso renginio metu veikė Šerloko Holmso pabėgimo kambarys, buvo aukojama  VšĮ “Lesė” Kauno skyrius globotiniams (konservų, kraiko, buitinės chemijos, nenaudojamų namų apyvokos daiktų ir kt.)

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content