Vyko Kauno bendruomenės pareigūnų akcija „Oficialus perspėjimas“

Kauno bendruomenės pareigūnai vykdė akciją „Oficialus perspėjimas“, skirtą Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti. Pareigūnai tikrino ar transporto priemonių vairuotojai nepiknaudžiauja ir neužstato neįgaliesiems skirtų vietų automobilių stovėjimo aikštelėse.
Išties galima pasidžiaugti, kad vairuotojai yra kultūringi ir drausmingi, oficialių įspėjimų palikta vos keletas. Pareigūnai primena, jog vairuotojams palikusiems automobilį neįgaliojo vietoje gresia bauda nuo 30 iki 90 eurų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content