Vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga

Š. m. spalio 17 d.  13.00 val. Žaliakalnio seniūnijos patalpose Partizanų g. 5, Kaunas, vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga.

Sueigos darbotvarkėje  pareiškėjų pakoreguotų pasiūlymų pagal ISS skirtą finansavimą aptarimas ir svarstymas.

Bendru sutarimu pritarta:

  1.  Onkologinėmis ligomis sergančių moterų draugijos „Eivena“ projekto „Pagalba Žaliakalnio onkologinėmis ligomis sergančioms moterims ir jų artimiesiems“ patikslintai sąmatai, priemonių ir veiklų planams;
  1.  Labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo vartai“ projekto „Kalėdinis kartų solidarumo maratonas „Jaunimas senjorams““ patikslintai sąmatai, priemonių ir veiklų planams.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content