VšĮ Šeimų centras „Būkime kartu” kviečia

VšĮ Šeimų centras „Būkime kartu” kauniečių šeimas kviečia savanoriauti prevenciniame projekte ,,ŠEIMA-ŠEIMAI” ir teikti savitarpio pagalbą silpniau funkcionuojančioms šeimoms (jaunoms, nepilnoms, patiriančioms sunkumus ar stokojančioms tam tikrų įgūdžių). Projekto eigoje planuojama abipusiai ugdantis ir prasmingas šeimų bendravimas, kuris galės tęstis ir pasibaigus projektui. Šeima savanorė tiesiogiai bendraus su jai priskirta viena iš šeimų, pagal galimybes atlieps į jos poreikius, dalyvaus įdomiuose ir naudinguose mokymuose, nemokamose edukacinėse, pažintinėse bei kultūrinėse veiklose, nuolat gaus projekto socialinio darbuotojo palaikymą ir konsultacijas. Reikalinga išankstinė registracija iki š.m. birželio 14 d.

Taip pat kviečiame aplankyti mus ATVIRŲ DURŲ DIENĄ š.m. birželio 11 d. (penktadienį) nuo 9 iki 16 val. patalpose V. Krėvės pr. 49 A (,,Rėdoje“, buvusiose ,,Kauno energijos“ patalpose).  Pristatysime projektą ,,Šeima-šeimai“, socialinės integracijos į darbo rinką projektą, Dainavos mainų biržą, kitas esamas ir planuojamas veiklas. Pabendrausime. Išklausysime Jūsų poreikius. Aptarsime bendradarbiavimo galimybes. Siekiant riboti dalyvių vienu metu skaičių, prašome registruotis ir pranešti planuojamą atvykimo laiką.

Kas nurodytą dieną negali atvykti, kviečiame išgirsti mūsų prisistatymą SKIRTBIKE KAUNAS 2021 festivalyje ir pabendrauti su mumis tiesiogiai. Festivalis vyks š.m. birželio 13 d. 16-18 val. ,,Draugystės” parke, V.Krėvės pr. 87 B.

Daugiau informacijos +370 604 45835 arba el. paštu [email protected].

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content