VšĮ „Pelėdų kava” sukvietė Žaliakalnio gyventojus į įdomią ir šiuolaikišką ekskursiją “Žaliakalnio akcentai”

Pasivaikščiojimas su „Pelėdų kava” – Žaliakalnio akcentai

Paskutinę rugsėjo dieną, 18 valandą, patogiu po darbo metu, VšĮ „Pelėdų kava” sukvietė Žaliakalnio gyventojus į įdomią ir šiuolaikišką ekskursiją “Žaliakalnio akcentai”.

(RUGSĖJO 30 diena)

Renginys sulaukė nemažai bendruomenės narių dėmesio, ekskursijai atviroje aplinkoje labai padėjo ir puikus rudeniškas oras. Dalyvių emocijos atsispindi renginio nuotraukose. https://www.facebook.com/peledukava

Įstabi rajono istorija, išraiškinga architektūra, žaliosios erdvės – visa tai pažįstama kiekvienam kauniečiui. Tačiau taip pat, Žaliakalnis knibždėte knibžda įvairiausių miesto meno objektų – piešinių, skulptūrų, bei kitų viešosioms miesto erdvėms sukurtų ir jose laikinai ar nuolatos eksponuojamų meno kūrinių. Kartu keliavome pro Mažąjį Ąžuolyną, LFF Kauno treniruočių centrą, Kauno vandenų administraciją, Prisikėlimo bažnyčią. Pakeliui atradome miesto meną, kuris stiprina vietos identitetą, skatina bendruomenės dalyvavimą bei įkvepia teigiamiems socialiniams pokyčiams.

 

Buvo puiku praleisti paskutinį rugsėjo vakarą kartu! Po renginio visus pakvietėme puodeliui „Pelėdų“ gilių kavos, kurią pasiskaninome užkandžiais iš kavinės “Segtukas”.

Šis renginys yra antras, iš šešių „Pažink savo kraštą” renginių ciklo, įgyvendinant LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintą priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”. Projekte dalyvauti pakvietė BC „Spindulys”.

Plačiau apie priemonę: Bendruomeninės veiklos rėmimas | Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija (lrv.lt)

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content