VMVT organizuoja ir specialius mokymus atvykusiems ukrainiečiams, ketinantiems gaminti patiekalus pardavimui

Atsižvelgiant į besitęsiančius karo veiksmus Ukrainoje, informuojame, kad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (toliau – VMVT) yra pasirengusi išsamiai supažindinti su taikomais reikalavimais ukrainiečius, kurie norėtų užsiimti maisto gamybos veikla pardavimui.

Taip pat VMVT organizuoja ir specialius mokymus atvykusiems ukrainiečiams, ketinantiems gaminti patiekalus pardavimui.

 

  • Jei žinote kam tai būtų aktualu, užregistruokite šiuos žmones arba pasidalinkite, kad jie užsiregistruotų patys – registracijos anketa atsidarys nuskanavus priede prie el. laiško pridėtame informaciniame pranešime-plakate viršuje esantį QR kodą.
  • Taip pat, nuskanavus informaciniame pranešime-plakate žemiau esantį QR kodą, yra patalpintos gairės ukrainiečių kalba dėl mažais kiekiais gaminamo ir tiekiamo maisto galutiniams vartotojams.

 

Atsižvelgiant į surinktą informaciją apie poreikį, bus planuojama mokymų data, taip pat kokia kalba bei kokiu formatu būtų tikslingiausia šiuos mokymus vesti.

 

Daugiau informacijos: www.vmvt.lt.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content