Visuomenės informavimo ekstremaliųjų situacijų metu paslaugos tobulinimo anketa

Šiuo metu Vilniaus kolegijos tyrėjų grupė atlieka visuomenės patenkinimo teikiamomis paslaugomis tyrimą pagal projekto „Visuomenės informavimo ekstremaliųjų situacijų metu paslaugos tobulinimas“ įgyvendinamas veiklas.

Šio tyrimo tikslas – ištirti gyventojų pasitenkinimą ekstremaliųjų įvykių (situacijų) metu teikiamomis paslaugomis ir numatyti tobulintinas sritis. Šioje apklausoje yra 27 klausimai. Apklausa yra anoniminė.

Anketa pildymui http://survey.viko.lt/index.php/258591?newtest=Y&lang=lt

Anketą prašome užpildyti iki lapkričio 3 d.

Iš anksto dėkojame už Jūsų skirtą laiką.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content