Vis dar esu kelyje: aktorės Virginijos Kochanskytės kūrybos valanda

Lapkričio 5-osios sekmadienį po Šv. Mišių žaliakalniečiai rinkosi Kristaus Prisikėlimo bazilikos  konferencijų salėje jaukiai pabūti kartu Žaliakalnio bendruomenės valandoje „Tu ant Žalio kalno gyveni“. Klebonas mons. Vytautas Grigaravičius, tradiciškai prisijungęs prie Žaliakalnio bendruomenės, pasidalijo sekmadienio homilijos refleksijomis primindamas, kad turime būti atpažinti, jog esame Kristaus mokiniai, ne iš rūbų, ar skambių žodžių, bet iš tų vertybių, kurios slypi mūsų širdyse ir kvietė dalytis Meile ir Gerumu.

Nepakartojamoji aktorė Virginija Kochanskytė kūrybos valandoje skaitė poetų, įtakojusių jos gyvenimo pasirinkimus, eiles ir dalijosi prisiminimais apie vaikystę ir mokslo metus Žaliakalnio šlaituos, švelniai žalią kalną tėvų  žeme vadindama. Valanda su mylima aktore ir poezija prabėgo kaip mirksnis. Susitikimą vainikavo Žaliakalnio seniūno Broniaus Girdausko, bendruomenės pirmininkės Reginos Markevičienės ir pačios Virginijos sveikinimo žodžiai mamai Elžbietai, švenčiančiai vardadienį.

Bendruomenės centras „Žaliakalnio aušra“, bendradarbiaudamas su Kauno miesto V. Kudirkos viešosios bibliotekos „Aušros“ padaliniu ir Žaliakalnio seniūnija, vykdo projektą „Sociokultūrinis Žaliakalnio bendruomenės ugdymas“, kurio dalimi ir buvo sekmadienio renginys bazilikoje. Projektą remia LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content