Vilijampolės seniūnijos gyventojams dėl 2021 m. gruodžio mėnesio maisto paketų dalinimo

Vilijampolės seniūnijos gyventojai kviečiami atsiimti paramą maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims
fondo programos, Tilžės g. 33. Maisto paketai bus dalinami   Gruodžio mėn. 8-9 d.  13-16 val.

Turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

*Siekiant išvengti eilių prie dalinimo punkto, prašome atvykti Jums SMS žinutėje nurodytą dieną.

Papildomas dalinimas vėluojantiems atsiimti maisto paketus vyks gruodžio 15-16 d. 10-14 val., Technikos g. 18F, Kaune. 

Vienkartinės medicininės kaukės nebus dalinamos gruodžio mėnesį.

2021 m. spalio mėn. Kauno m. savivaldybėje prašymus buvo parašę 5156 asmenys. Paramą atsiėmė 4516. Likučiai buvo įtraukti į centrinio „Maisto banko“ rezervą pagalbos pabėgėliams/migrantams/prieglobsčio prašytojams ir perduoti organizacijai „Namai visiems, VšĮ.“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content