Vilijampolės seniūnijos bendruomenės centras „Veršva” įgyvendina  projektą

Artėja gražiausias metų laikas, kada tamsa atsitrauks miestui sužibus Kalėdinių eglių spindesiu.
Mieli Vilijampolės seniūnijos ir Kauno miesto gyventojai, dėl pandemijos situacijos visoje šalyje šiais metais eglučių įžiebimas bus kitoks nei įprastai. Jis bus tylus, be renginių ir buriavimosi. Bet eglės ir gatvės nušvis primindamos, kad Kalėdos ateina! Jos bus mūsų visų širdyse, namuose, kiemuose ir gatvėse.
Advento laikotarpis verčia susimąstyti ir laukti… laukti stebuklo. Ir šiais metais, daug labiau nei įprastai, mes tikrai esame kupini minčių, vilčių, troškimų. Tad saugokime vieni kitus. Saugokime save ir savo artimuosius, išlaukime šį laikotarpį, kad vėl galėtume švęsti gyvenimą. Ir laukime tos stebuklingos akimirkos kada visai netikėtai pačiomis ryškiausiomis spalvomis įsižiebs Vilijampolės, Kauno bei visos Lietuvos eglutės!
Ačiū už tai, kad visada esate kartu!

Kauno Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva”

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content