Vilijampolės seniūnijos apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašas

Vadovaujantis Apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto nustatymo tvarkos aprašo (toliau – Aprašo), patvirtinto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. balandžio 24 d. sprendimu Nr. T-169 nuostatomis, Kauno miesto savivaldybės administracijos filialas Vilijampolės seniūnija iki kiekvienų metų birželio 1 d. savo teritorijoje įvertina ir nustato statinius ir patalpas, kurie yra apleisti ar neprižiūrimi.

Nepašalinus statinių  užfiksuotų trūkumų, vadovaujantis Aprašo 10 punktu, bus siūloma  statinius įtraukti į apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamo turto sąrašą.

Skelbiame Vilijampolės seniūnijos apleisto ir neprižiūrimo turto sąrašą – Vilijampolės seniūnijos preliminarus apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašas 2021 m.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content