Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ įgyvendina projektą “Bendruomenės centro „Veršva” renginiai ir iniciatyvos“ ir kviečia į mokymus savanoriams

Kauno Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ 2022 m. spalio 4 d. 15 val. organizuoja „Bendravimo įgūdžių lavinimo ir streso valdymo mokymus“, skirtus savanoriams.
Mokymų trukmė 16 val., vieta – bibliotekos „Šaltinis“ patalpos (Raudondvario pl. 230).
Norite dalyvauti mokymuose ir prisijungti prie bendruomenės centro „Veršva“ savanorių komandos, registruokitės tel. 8-685-76811.
Savanorių mokymai finansuojami iš bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 m. veiksmų plano 1.1.6 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content