Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva” įgyvendina projektą “Bendruomenė atvira visiems” ir kviečia į parodą – Angelai

Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva” kviečia atvykti į biblioteką „Šaltinis” ir pasigrožėti bendruomenės „Amatų klubo” moterų darbais – Angelais .
Ačiū „Amatų klubo” puoselėtojai ir mokytojai Vitalija Kuršiene.
Paroda finansuojama iš 2021 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.4. priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ projekto „Bendruomenė atvira visiems“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content