Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva” įgyvendina projektą “Bendruomenė atvira visiems” ir kviečia į eglutės įžiebimo šventę

Visus, visus didelius ir mažus, Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva”  lapkričio 25 d. 17 val. kviečia į  eglutės įžiebimo šventę . Prie bibliotekos „Šaltinis”.
Jūsų lauks išsipuošusi eglutė, Kalėdų senelis, žaidimai, dainos, linksma muzika, saldžios dovanos  ir spalvoti fejerverkai .

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content