Vilijampolėje atidaryta Kauno Suzuki progimnazija

Šių mokslo metų pradžia buvo pažymėta naujos mokyklos Vilijampolės mikrorajone atidarymu – duris atvėre Kauno Suzuki progimnazija.

Sveikiname Suzuki mokyklos bendruomenę ir linkime sėkmingos naujos pradžios!

 

Sveikiname visus Vilijampolės seniūnijos gyventojus su Rugsėjo 1-ąja – mokslo ir žinių diena! Linkime sėkmingų mokslo metų kupinų naujų idėjų, šviesių akimirkų ir nuolatinio tobulėjimo.

 

Platesnė informacija mokyklos internetiniame puslapyje: https://kaunosuzukimokykla.lt/progimnazija/ 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content