Vandens slėgio situacija stabilizavosi

Vandens tiekimas atstatytas visuose Kauno miesto mikrorajonuose, taip pat ir Kauno rajono gyventojams. Tikimasi, kad tvyrant karštiems orams nepasikartos masinis vejų laistymas ir pavyks išlaikyti esamą vandens slėgį.

Akivaizdu, kad augant vandens vartojimo poreikiams, reikalinga imtis papildomų priemonių, todėl artimiausiu metu įmonės ,,Kauno vandenys” planuose nauji gręžiniai – Vičiūnų ir Kleboniškio vandenvietėse. Šiuo metu keturiose Kauno miesto vandenvietėse veikia 123 gręžiniai.

Susiklosčius kritiniai situacijai kuomet mažėjo vandens slėgis, įmonė ,,Kauno vandenys” miestiečiams nemokamai dalino vandenį. Gyventojams kurie pageidavo ir buvo užsiregistravę klientų aptarnavimo centre ,,Mano Kaunas” (http://bit.ly/AptarnavimoCentras)  arba paskambino tel. 8 800 20 000  buvo pristatomas vanduo – 5 L plastikiniuose buteliuose.

Tokių užsiregistravusių ir prašiusių nemokamai pristatyti vandenį buvo kelios dešimtys. Bendrovė „Kauno vandenys” pirmąsias 5 litrų geriamojo vandens talpas pristatė Vilijampolės mikrorajono daugiabučių namų gyventojams. Vandens slėgio situacija ir toliau bus stebima, o nemokamo vandens dalinimas bus tęsiamas tiek laiko, kiek reikės.

Išanalizavus slėgio mažėjimo situaciją mikrorajonuose, gyventojai priklausantys Vilijampolės, Aleksoto, Šilainių seniūnijoms, geriamąjį vandenį ( 5 L talpose) nuo birželio 17 d. gali pasiimti minėtose seniūnijose.

Nors vandens tiekimas atstatytas, gyventojų ir ateityje prašoma vyraujant stichiškai karštiems orams nelaistyti vejų nuo 18 iki 23 val. Matydami, jog taip elgiasi jūsų kaimynas, prašome jį įspėti. Tikimės jūsų supratingumo ir solidarumo tvyrant rekordiniam karščiui.

Kilus klausimams skambinti tel. Nr. 8 800 20 000

UAB "KAUNO VANDENYS" INFORMACIJA.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content