Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

Informuojame, kad kiaulių laikytojai, kurių kiaulių laikymo sąlygos neatitinka biologinio saugumo reikalavimų kiaulių laikymo vietose, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnų bus traukiami administracinėn atsakomybėn dėl Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 343 straipsnio pažeidimo. Asmenims, pažeidusiems biologinio saugumo reikalavimus kiaulių laikymo vietoje pirmą kartą, grės administracinė atsakomybė nuo 30 iki 300 eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 50 iki 1450 eurų. Pakartotinai nustačius biologinio saugumo reikalavimų pažeidimus, asmenims grės administracinė atsakomybė nuo 50 iki 500 eurų, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 150 iki 2300 eurų. Bus taikomas gyvūnų, kurie laikomi biologinio saugumo reikalavimų neatitinkančiose laikymo vietose, konfiskavimas.

Dėl papildomos informacijos prašome skambinti telefonu į Kauno valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą  8 37 312 341 arba atvykti į vietą adresu Veterinarų g. 14, Biruliškių k., Karmėlavos sen., Kauno r.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content