Vaikų Velykėlės Kaune

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jau pietų vėjelis pučia,

Kantrūs būkite vaikučiai.

Jau gera Velykė dažo,

Jau pilki zuikučiai veža…

 

Balandžio 16 d. sekmadienį, 13 -17 val. prie Kauno pilies, Kanklininko skulptūros vyks miesto šventė „Vaikų Velykėlės“.

Kauno tautinės kultūros centras kviečia didelius ir mažus tradiciškai užbaigti Velykų švenčių laikotarpį ir dalyvauti spalvingoje edukacinėje programoje vaikams „Svečiuose pas Velykę“.

Kartu su Velykų bobute supsimės, kinkysime žirgelius, skraidinsime paukštelius, ganysime aveles, o kiškeliai padės ieškoti pabirusių margučių. Prie Velykų medžio kartu su folkloro ansambliais „Linksmoji armonika“, „Sodailio“, „Ratilėlis“, „Kalvelis“suksime ratelius, žaisime, šoksime ir dainuosime.

14 val. prasidės respublikinės vaikų ir mokinių „Kiaušiniautojų varžytuvės-2023“.

Atvykite! Jūsų laukia linksmos staigmenos!

 

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojama, viešinamas.

 

Rengėjai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras.

Nuoroda http://ktkc.lt/renginys/vaiku-velykeles/

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content