Užgavėnių šventė

Centro seniūnija kartu su Lietuvos Samariečių bendrijos Kauno skyriumi 2018 m. vasario 13 d.  organizuoja UŽGAVĖNIŲ šventę.

Šventės pradžia 14 val. Šventės metu gros gyva muzika, vyks šokiai prie laužo, vietoje bus kepti blynai su uogiene ir dar daug kitų malonumų ir netikėtumų numatyta. Jūsų lauks gražuolė MORĖ, nusipenėjęs Lašininis ir liesas, apdriskęs bet kovos ryžto nepraradęs Kanapinis, Čigonė – tiesos mylėtoja, teisingumo deivė, suteiks savo būrimo paslaugas, Velnias – dalinsis savo velniško gyvenimo patirtimi ir dar daug, daug kitų dalyvių. O jeigu dalyvių būrį papildysite ir jūs – smagumas bus garantuotas.

Laukiame jūsų, jūsų draugų, artimųjų ir visų neabejingų tradicijoms š. m. vasario 13 d. 14 val. prie Gimnazijos g. 4 pastato (šalia seniūnijos).

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content