Užgavėnių šventė

Š.m. Vasario 28 d. 11 val. kviečiame visus į Užgavėnių šventę, kurioje mus linksmins „Šilo“ pradinės mokyklos etnografinis ansamblis, tremtinių ansamblis „Kauno senjorai“, persirengėlių paradas, kausis Lašininis ir Kanapinis, degs praėjusių metų negandos – Morė…

Triukšmingai išvysim žiemą, skanausim blynų ir giros!

Šventėje galėsite įsigyti naminių kibinų, pyragų ir šventinių blynelių, tokiu būdu paremsime nepasiturinčiuosius ir Maisto banko akciją,kuri iš surinktų lėšų kiekvieną paaukotą eurą pavers 15 valgio porcijų nepasiturintiems !!!

Šventė vyks adresu: Kurtinių g. 1D, Kaunas tel.: 837-40 75 15

Maloniai kviečiame prisidėti prie šios kilnios akcijos !

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content