Užgavėnės Žaliakalnyje

Antradienio vidurdienį į Kauko laiptų aikštelę prie baseino susirinkusios neregėtai keistos būtybės – ožkos ir gervės, ubagai ir čigonai ir visokie kitokie persirengėliai, linksmai klegėdami, dainomis,  šokiais ir varžytuvėmis triukšmingai varė Žiemą ne tik iš savo kiemo, bet ir iš viso Žaliakalnio. Atkaklioje dvikovoje Kanapiniui nugalėjus  Lašininį visiems tapo aišku, kad Užgavėnės – tikrai paskutinė mėsėdžio diena, todėl gardžių Kauko blynų puolėme ragauti saldžia arbata užsigerdami. Pamėklė Morė supleškėjo kartu su visomis žiemos negandomis, o į Užgavėnių šventę gausiai susirinkę žaliakalniečiai iš visų gerklių darniai sušuko Šalta, žiema, šalin eik, o pavasari – ateik! 

Šventę Žaliakalniui surengė jungtinės Žaliakalnio seniūnijos, bendruomenės centrų „Pelėdos“ ir „Žaliakalnio aušra“, Kauno dailės gimnazijos ir Prisikėlimo parapijos pagalbos namuose tarnybos pajėgos. Renginio rėmėjas UAB Kaukita.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content